Management Centre Türkiye

Platformlar

Platformlar

&NOW Business&Tech Week

4. Sanayi Devrimi, merkezindeki teknoloji ruhuyla iş dünyasını, yönetim şekillerini ve insanı, hızla değişmeye ve dönüşmeye zorluyor. Bugün okula başlayan çocukların yarısı hiç bilinmeyen mesleklerde çalışacak. Onbeş yıl içinde var olan mesleklerin yarısına yakın oranında çalışanların yerini robotlar ve yapay zeka alacak. Kurumların liderlik, öğrenme ve yönetim süreçleri şimdiden değişiyor ve daha da değişecek. Müşterilerin […]

→ DEVAMINI OKU

OD Focus

Organizasyonlar yaşayan sistemlerdir ve yaşam eğrilerinde farklı evrelerden geçerken ihtiyaçları da farklılaşır.

→ DEVAMINI OKU

İnsan Kaynakları Zirvesi

MCT ve Eventus tarafından 1995’ten bugüne her yıl geleneksel olarak düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi, İnsan Kaynakları alanındaki en güncel uygulamaların, sorunların ve fırsatların tartışıldığı, Türkiye’nin ve Kıta Avrupa’sının en büyük İnsan Kaynakları etkinliği olma özelliği taşıyor. Özel oturumlar, çalışma grupları, fuar sunumları ve farklı birçok etkinliğin yer aldığı zirvenin çatısı altında ayrıca yeniliklerin ve yönetim dünyasının nabzının tutulduğu İnsan Kaynakları Zirvesi Fuarı da düzenleniyor.

→ DEVAMINI OKU

Pazarlama Zirvesi

1999 yılından bugüne MCT ve Eventus çatısı altında geleneksel olarak gerçekleştirilen Pazarlama Zirvesi, birbirinden ilginç temalar, ünlü konuşmacılar ve binlerce pazarlama profesyonelinin katılımıyla Türkiye’nin pazarlama odaklı en büyük konferansı olma özelliğini taşıyor.

→ DEVAMINI OKU

Haute Couture

Management Centre Türkiye (MCT)’nin tıpkı moda dünyasına yön veren bir defile mantığıyla iş ortakları ve İnsan Kaynakları profesyonellerini bir araya getirdiği bir platform olan Haute Couture, gelişim ve danışmanlık çözümlerinin kısa sunumlarının yapılıp, hizmetlerde kullanılan yeni araçların tanıtıldığı bir etkinlik olarak adından söz ettiriyor.

→ DEVAMINI OKU

Liderler Kahvesi

İnsan Kaynakları yönetimi alanındaki lider yöneticilerle oluşturulan bir mesleki platform olan Liderler Kahvesi, kendi grup çalışması model ve yaklaşımlarını üreten bir platform olma özelliğine sahip. Yıl boyunca bir araya gelen Liderler Kahvesi üyeleri İnsan Kaynakları yönetimi alanında projeler üretip, araştırmalar yapar ve Türkiye’nin en büyük yönetici zirvesi olan İnsan Kaynakları Zirvesi’nin içeriğine katkı sağlayarak, mesleki bilgi ve becerilerini sunumlarında paylaşır.

→ DEVAMINI OKU