Management Centre Türkiye

Proje Örneklerimiz

Proje Örneklerimiz

Kurumsal Değişim ve Stratejik Yön Çalışması

Türk bankacılık sektörünün lider bankalarından birinin pazarlama ve marka ekibi, mevcut pazar lideri kredi kartı markalarının yeniden konumlandırılması, bu değişim sürecinin ekip tarafından doğru algılanarak stratejinin ekip içinde uygulanması amacıyla MCT’ye başvurur. Hedef kitle, markanın çerçevesindeki tüm yöneticilerdir.

→ DEVAMINI OKU

Ortak Yönetim Kültürü

Önde gelen finans kurumlarından biri için gerçekleştirilen bu projede ortak bir yönetim kültürü yaratmak hedeflenmiştir. İki büyük finans kurumunun birleşmesi ve ardından gelen değişim sürecinin planlanması için öne çıkan projede temel hedef, tüm yöneticilere yeni kurum yetkinliklerinin temel alındığı bir eğitim programıyla beklenen yönetim yetkinliklerini paylaşmak ve her biriyle ilgili günlük yaşamlarında kullanabilecekleri araçlar sunarak, altyapı sağlamaktır.

→ DEVAMINI OKU

Yetkinlik Bazlı Kişiye Özel Eğitim ve Gelişim Çözümleri

Hızlı tüketim sektöründeki lider bir markanın İnsan Kaynakları ekibi, yetkinlik bazlı eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını belirleme ve kişiye özel bir öğrenim çözümü sunma ihtiyacı ile MCT Danışmanlık’a başvurur. Hedef kitle, yöneticiler ve yetenek havuzunda yer alan potansiyel çalışanlardır.

→ DEVAMINI OKU

Ortak Dil Ortak Hedef Projesi

Bir şirketin kültürü bir yapının içinde yer alan çimento gibidir; birleştirici ve taşıyıcıdır, yapının öz unsurudur. Kültürün doğru dengelerde olması ve sağlamlığı şirketin sürekliliğinin garantisidir.

→ DEVAMINI OKU