Management Centre Türkiye

Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

Kurumsal Dayanıklılık

Kurumsal Dayanıklılığınızı Artırın! Sürekli artan hedefler, yoğun baskı, küçülen pazarda payını korumaya ve artırmaya çalışmak… Bir yandan rakiplerle mücadele sürerken bir yandan da günlük stres faktörleriyle baş etmek sağlam bir donanım gerektiriyor. Kurumsal olarak her zorlayıcı dalgadan daha güçlü çıkan firmaların dayanıklılık sırlarını öğrenmeye ne dersiniz? Management Centre Türkiye (MCT), Kurumsal Dayanıklılık programı ile; zorlayıcı […]

→ DEVAMINI OKU

YENİ NESİL, AKILCI YÖNETİM GELİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Yeni Nesil, Akılcı Yönetim Gelişim Çözümleri ile şirketinizi yeni nesil yönetim trendleri ile liderlik edin.

→ DEVAMINI OKU

Hikayeleştirme

Anlattığımız karşımızdakinin anladığı kadardır ve verdiğimiz mesajın karşıya eksiksiz, verimli bir şekilde ulaşmasının en etkili yolu hikayeleştirmedir.

→ DEVAMINI OKU

GOAL MAPPING

Başarıya giden yolun haritası elinizde!

→ DEVAMINI OKU

9 ENGAGE PROGRAMI

Gönülden bağlı çalışanlarla potansiyelinizi performansa dönüştürün.

→ DEVAMINI OKU

WELL – BEING & MINDFULNESS

İşinizde kendinize farklı bakın, kendinizde ve işinizde fark yaratın.

→ DEVAMINI OKU

ZORLAYICI DİYALOGLAR

Çalışma hayatının her anında kendinizi zorlayıcı bir konuşmanın içinde bulabilirsiniz. Zorlayıcı diyalogları kolayca yönetin.

→ DEVAMINI OKU

PERFORMANS DİYALOĞU ATÖLYELERİ

MCT, Performans Diyaloğu’nun şirket içerisinde bir kültür olarak benimsenmesini ve doğru uygulanmasını sağlayarak organizasyonunuzdaki olumluluk ve verimliliği artırmaya yardımcı oluryor.

→ DEVAMINI OKU

Yetkinlik Gelişim Çözümleri

Yetkinlik, kişinin belirli bir işte yüksek performans sergilemesinin altında yatan kendine has temel özelliklerin bütünüdür. Yetkinlikler, yüksek performans için kritik ve geliştirilebilir kavramlardır.

→ DEVAMINI OKU

Yönetim Gelişim Çözümleri

Yönetim ekibinin yönetsel yetkinliklerini geliştirmelerini, ekiplerin paralel bir yönetim felsefesiyle yönetilmesini sağlamaya yönelik eğitim, fasilitasyon ve danışmanlık çözümleridir.

→ DEVAMINI OKU

Liderlik Gelişim Çözümleri

Organizasyondaki liderlerin ve lider adaylarının kendilerini ve ilişkide bulundukları tüm paydaşlarını daha iyi tanıyarak liderlik bakış açısı geliştirmelerine yönelik eğitim, fasilitasyon ve danışmanlık çözümleridir.

→ DEVAMINI OKU

Değişim ve Bağlılık Çözümleri

Organizasyonların kültürel dönüşümünde, şirket stratejisiyle insan ve ilişki boyutlarını diyaloğu merkeze koyarak birleştirmeye ve değişimini sağlamaya yönelik danışmanlık, fasilitasyon ve eğitim çözümleridir.

→ DEVAMINI OKU

Satış Yönetim Çözümleri

Satış ekipleri ile satış ekibi yöneticilerinin değişen müşteri ihtiyaçlarına göre organize olma, hedef belirleme ve bu hedefe ulaşmak için ihtiyaç duydukları gelişime yönelik uygulanan, başarısı uluslararası alanda kanıtlanmış eğitim, fasilitasyon ve danışmanlık çözümleridir.

→ DEVAMINI OKU

Keynote Konuşmacı Çözümlerimiz

Alper Utku Liderliğe Yeni Bir Bakış Liderlik Tek Kişilik Bir Oyun Değildir Performans Diyalogla Başlar Değişim ve Liderliğe Dair Liderin Ezberi Arif Gürdenli Dalgaları Aşmak Didem Gürcüoğlu Tekay Bir Adım Önde: Liderlikte Kadının Varlığı İK’nın Liderliği: Organizasyonlarda İnsan Kaynakları Liderliği Yaratmak Bugün ve Geleceğe Bakış: İK’nın Yeni Normali Hasan Söylemez Güçlükleri yenme azmi ve motivasyon […]

→ DEVAMINI OKU

Misyon, Vizyon, Değerler ve Strateji Çözümlerimiz

Katılımcı bir yaklaşımla organizasyonun varlık sebebi olan misyonunun, ulaşılmak istenen vizyonunun, vizyona ulaşmak için gereken stratejilerin ve değerlerin, bu stratejiler doğrultusunda öncelikli alınması gereken aksiyonların belirlenmesi sürecine yönelik fasilitasyon ve danışmanlık çözümleridir.

→ DEVAMINI OKU