Management Centre Türkiye

Yönetim Kurulumuz ve Kıdemli Ortaklar

Yönetim Kurulumuz ve Kıdemli Ortaklar

Alper Utku

Alper Utku Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Ashridge Business School ile Middlesex University’den Organizasyonel Danışmanlık konusunda Master ve Doktora derecesi bulunan Utku, Management Centre Türkiye (MCT)’nin Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

→ DEVAMINI OKU

Tanyer Sönmezer

Tanyer Sönmezer mesleğini hiç yapmamış bir ODTÜ Makina Mühendisliği mezunudur. Satış konusunda bir MBA ve bir Pazarlama Yüksek Lisansı üzerine HARVARD BUSINESS SCHOOL’da ”Yönetim Kurullarının Etkin Yönetimi”, OXFORD LEADERSHIP INSTITUTE’de “Liderlik“, MIT’de “İnovasyon”, STANFORD’da “Değişim Yönetimi, Design Thinking” ve LONDON BUSINESS SCHOOL’da “İnovasyon Liderliği” üzerine okusa da, hayatı LUNAPARK’ta çalışırken öğrenmiş bir DANIŞMAN’dır.

→ DEVAMINI OKU

Didem Gürcüoğlu Tekay

“İşimde en çok tekrar eden arzularımdan biri hizmet etmek. Bireyleri, takımları ve organizasyonları daha iyiye ve ileriye taşımak için bilgim, deneyimim ve varlığımla hizmet etmeyi kendime ilke belirledim. MCT yolculuğumda öğrenmeyi, zenginleşmeyi ve değişimi deneyimledim. Deneyimlediklerimi ilişkide bulunduğum tüm paydaşlarıma yaymak ve organizasyonların her çalışan için, bulunduğu yerden daha iyi bir yer olması için çalışıyorum.”

→ DEVAMINI OKU

Aziz Emre Günel

“Sokrates” tek bildiğim şey, hiç bir şey bilmediğimi bilmektir” diyeli oldukça uzun zaman geçti. Zaman, bu öğretiyi her geçen gün daha da haklı çıkardı. Ne kadar çok öğrenirsem o kadar çok anlamlanıyor bu felsefe ve ben Management Centre Türkiye (MCT)’de bitmeyen bir enerji ile sürekli öğrenerek ve öğrendiğimi paylaşarak insanların da gelişimine değer katmaya çabalıyorum.

→ DEVAMINI OKU