Management Centre Türkiye

Management Centre Türkiye

Management Centre Türkiye

MCT Interim Management Solutions

MCT Interim Management Solutions Dönemsel Yönetim Çözümleri olarak EIM Global ile işbirliğiyle; yürütme hızı ve yönetim kalitesinde fark yaratmak, hızlı büyüme, operasyonel performans iyileştirme ve şirketlerin yeni pazarlara girişi, stratejik girişimleri başarıyla sağlamaları ve projeleri yürütmek için global yönetim çözümleri sunar.

→ DEVAMINI OKU

Management Centre Türkiye (MCT)

Management Centre Türkiye (MCT), Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları alanlarında 1992 yılından bu yana hizmet veren bir yönetim danışmanlık şirketidir. Hizmet verdiği alanlarda daima öncü rol oynayan Management Centre Türkiye (MCT), Mayıs 2012’de İMKB Gelişen Hizmetler Piyasası’nda (Borsa İstanbul A.Ş.) halka açılarak Türkiye’nin halka açık ilk ve tek danışmanlık şirketi olma gururunu yaşamıştır.

→ DEVAMINI OKU

İstanbul Business School

İş dünyasının profesyonellerinden kariyer geliştiren eğitimler ve sertifika programları sunan İstanbul Business School (IBS), dünyayı değiştirmiş düşünce, bilgi ve fikirleri özgün bir formatta aktararak bireylerin yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor. IBS, Management Centre Türkiye (MCT)’nin hakim ortağı olan MEMC’in bir iştirakidir.

→ DEVAMINI OKU

Eventus

Eventus, pazarlama ve İnsan kaynakları alanlarında dünyadaki gelişmeleri, geleceğe yön veren fikir liderlerinin katılımıyla her yıl düzenlenen Pazarlama Zirvesi ve İnsan Kaynakları Zirvesi’nde sektör profesyonelleri ile buluşturuyor.

→ DEVAMINI OKU