Management Centre Türkiye

İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız

Ashridge Business School

Dünyanın önde gelen işletme okullarından biri olan Ashridge Business School, potansiyelini daha ileriye taşımak isteyen birey ve organizasyonlara Yönetici Eğitimi ve Gelişimi programları sunuyor.

www.ashridge.org.uk

Boğaziçi Üniversitesi

Sistematik inovasyonu hedefleyen “IChamp Gelişim Programı” Management Centre Türkiye (MCT) ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM), Türkiye’de inovasyon başarısını arttıracak önemli bir eğitim programını Türkiye’ye getirdi. Tüm dünyada inovasyon projelerinin sağlıklı ve doğru bir şekilde hayata geçirilmesi konusunda doğru düşünce biçiminin kullanılması ve IChamp sertifikasyonu verilmesini amaçlayan “IChamp Gelişim Programı” 29-30 Mart 2017 tarihlerinde […]

→ DEVAMINI OKU

Denison

Daniel Denison ve William Neale tarafından kurulan Denison Danışmanlık, şirketlerin lider, ekip ve organizasyonlarını geliştirmeye yönelik araştırma tabanlı araçlar sunuyor.

www.denisonconsulting.com/

Genius İstanbul

Genius İstanbul, Management Centre Türkiye (MCT) ve Peter Fisk işbirliği ile Türk iş dünyasının lider ve çalışanlarına ilham veren stratejik ve uygulamaya yönelik çözümler sunuyor.

www.geniusistanbul.com/

Investor in Customers (IIC)

Investor in Customers, müşteri hizmeti ile müşteri ilişkilerinin ölçümlenmesi ve ödüllendirilmesi amacıyla kurulmuş uluslararası bir standarttır.

www.investorincustomers.com/

Investors in People (IIP)

Investors in People (IIP) iş performansını iyileştirmeye yönelik “insan odaklı” tek kalite standardıdır. Kuruluşların iş performansını ölçülebilir sonuçlara dönüştürmelerine yardımcı olan esnek bir yapıya sahip olan IIP, şeffaf, sonuç odaklı, küçük-büyük her tip organizasyona uyarlanabilecek etkili bir değişim aracı olarak kabul ediliyor.

 

Management Centre Europe (MCE)

Management Centre Europe (MCE), AMA Global’in bir parçası olarak Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da lider  Eğitim ve Gelişim merkezlerinden biridir. Her yıl Açık Kayıt Programları ve Özel Öğrenim Çözümleri aracılığıyla 1000’den fazla kuruluşa, yöneticiye ve liderlere ilham kaynağı olan MCE  55 yıldır bireysel, takım ve organizasyonel seviyelerde ihtiyaç duyduğunuz konularda Eğitim ve Gelişim ekipleriyle hizmet […]

→ DEVAMINI OKU

Middlesex Üniversitesi

Management Centre Türkiye (MCT) ve Middlesex Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen MCCLO (Masters in Coaching, Consulting and Leadership in Organisations) Master Programı, Türkiye’de “Liderlik” ve “Koçluk” alanlarındaki en etkili master programlarından biri olarak Management Centre Türkiye (MCT) sponsorluğunda Middlesex Üniversitesi ortaklığıyla sunuluyor.

www.mdx.ac.uk/

Society for Human Resource Management (SHRM)

MCT, İnsan Kaynakları yönetimi konusunda dünyanın en büyük kuruluşu olan Society for Human Resource Management (SHRM)’ın Türkiye’deki tek resmi iş ortağıdır. 1948’de kurulan, ABD’de 575’ten fazla iştiraki olan, Çin, Hindistan ve Dubai gibi ülkelerde büroları bulunan SHRM’in sertifikasyonları, İnsan Kaynakları profesyonellerini geliştirme alanında, uluslararası arenada kabul görmüş en saygın programlardan biri… Dünya çapında 110 binden fazla İK profesyonelinin sahip olduğu SHRM sertifikasyonları, İK sektörünün kalite standardı olarak kabul ediliyor.

www.shrm.org 

SHRM Sertifikasyon Eğitimleri

SHRM Konferans ve Fuarı

The Insights Group

Birleşik Krallık merkezli The Insights Group, dünya ekonomisine yön veren küresel şirketlere 20’den fazla ülkede, performans gelişimi alanında danışmanlık yapıyor. MCT, The Insights Group’un bireylerin ve şirketlerin performans gelişimine yönelik geliştirdiği çözüm odaklı tüm ürün portföyünün Türkiye’deki tek resmi ofisidir.

 

www.insights.com/